راه اندازی تلفن گویا و مراکز تلفن هوشمند

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

در این مقاله به بررسی سیستم تلفن گویا و مرکز تلفن هوشمند آنی نوین می‌پردازیم و مزایا و امکانات این سیستم را مورد بررسی قرار می‌دهیم:

۱- استفاده به عنوان مرکز تلفن (سانترال) کامپیوتری با کلیه امکانات سیستم تلفن گویا

نرم افزار و سخت افزارآنی نوین ، بسته به نوع ماژول های سخت افزاری و نرم افزاری، این امکان را به شما میدهد که بدون نیاز به دستگاه سانترال بتوانید خود یک مرکز تلفن کامپیوتری( (CTIطراحی و پیاده سازی کنید این مرکز تلفن بسته به ماژولهای نصب شده خطوط شهری و داخلی بر روی کارت سخت افزاری قابلیت تعریف را دارا می باشد استفاده از این مرکز تلفن مزایای منحصر بفردی برای شما مهیا می کند

راه_اندازی_تلفن_گویا_مرکز_تلفن
دیاگرام یک مرکز تلفن هوشمند
 • امکان تعریف خطوط داخلی و شهری بر اساس نیاز و سلیقه شما
 • مشاهده وضعیت کلیه خطوط داخلی و شهری
 • امکان تعیین شماره های داخلی برای داخلیهای خروجی از سیستم به صورت کاملا باز و دلخواه شما
 • امکان تعریف سطوح دسترسی به خطوط شهری و داخلی برای هر خط
 • امکان محدود کردن مدت زمان مکالمات
 • سرعت بالای انتقال مکالمات
 • سیستم صف (نوبت دهی) مکالمه
 • امکان شماره گیری از طریق کامپیوتر
 • کنفرانس تلفنی (مکالمه ۳نفره)

۲- پاسخگویی بر اساس ساعت و روزهای مختلف کاری

شما می توانید با توجه به ساعات، روزها، هفته ها، ماه ها و یا سال های مختلف، برنامه ریزی نمایید تا تماس های ورودی در این زمان ها، به مقصد خاصی مانند یک واحد خاص، موبایل، گروهی از افراد و یا پست صوتی وصل شوند .بطور مثال تماس ها می توانند از ساعت ۹صبح الی ۵بعدازظهر روزهای شنبه تا پنج شنبه به شماره های اصلی سازمان و در ساعات دیگر و یا روزهای تعطیل به گروهی از افراد و یا شماره موبایل خاص و یا حتی پست صوتی وصل شوند.

۳- تماسهای خود را کنترل نمایید

تماس ها را بر اساس ساعات روز و روزهای هفته، به شماره های متفاوت وصل نمایید
این راه کار برای سازمان های کوچک و متوسط تجاری و مشتریان آن ها طراحی شده است تا تماس های ورودی

 • خود را بطور کارآمد و موثر مدیریت نمایند
 • فرصت های بازاریابی و تبلیغاتی شما را ارتقاء می دهد.
 • تماس ها را بصورت خودکار به واحدها و افراد مختلف منتقل می کند.
 • مقیاسی برای سنجش میزان اثربخشی بازاریابی از طریق تماس های دریافتی بشمار می رود.
 • نیازی به گوشی با مدل و یا مارک بخصوصی نمی باشد.

۴- اطلاع رسانی گویا

این نرم افزار قابلیت ارائه اطلاعات مفید به صورت طبقه بندی شده را دارا می باشد. اطلاعات میتواند گزارشات مالی، خدمات درمانی، امور اداری در واحدهای مختلف ،آدرسها ،شماره تلفنهای مهم و… باشد.

نرم افزار تلفن گویای آنی نوین، این قابلیت را در سیستم شما فراهم می نماید که بتوانید از طریق آن اطلاعاتی مفید جهت اطلاع رسانی به کاربران انتقال دهید. به عبارتی شما از طریق این سیستم می توانید به بخش اعظمی از سوالات روزمره و تکراری تماس گیرندگان پاسخ دهید بی آنکه نیاز باشد داخلی هایتان و به عبارتی کارمندان شرکت را مشغول این کار نمایید. مزیت سیستم اطلاع رسانی تلفن گویای آنی نوین، صرفه جویی در وقت کارمندان و جلوگیری از اتلاف انرژی آنان می باشد.

راه_اندازی_تلفن_گویا_و_مرکز_تلفن_هوشمند
اطلاع رسانی گویا

همچنین این سیستم می تواند با اتصال به بانک های اطلاعاتی، اطلاعاتی را که مختص به آن تماس گیرنده خاص است، بازیابی نماید و به صورت پویا و داینامیک آن را برای تماس گیرنده قرائت نماید. مثالی موردی از این گونه سیستم، استفاده این سیستم در گزارشاتی از قبیل باقی مانده حساب مالی، مقدار اعتبار فعلی در سیستم، خدمات اختصاص داده شده به آن کاربر و غیره می باشد.

۵- صندوق صوتی

در این سیستم امکاناتی از قبیل ضبط پیغام تماس گیرندگان در صندوقهای مختلف، ارائه کد پیگیری در راستای طرح تکریم ارباب رجوع (ارتباط مردمی) وجود دارد.
سیستم صندوق صوتی تلفن گویای آنی نوین امکان ثبت هرگونه پیغام به عنوان انتقاد، پیشنهاد، شکایات و یا پرسش و پاسخ را فراهم می آورد، به طوری که پس از ثبت هر پیغام یک کد پیگیری به شخص اعلام می گردد و تماس گیرنده می تواند در آینده با وارد کردن شماره پیگیری خود پیغام مدیر و یا شخص ذیربط را بشنود.

در این زیر سیستم هر شخص یا واحد می تواند یک صندوق صوتی برای خود داشته باشد و در شرایط مختلف مانند ساعات غیر اداری، در هنگامی که امکان پاسخگویی به تماسها وجود ندارد و یا حتی زمانی که خط داخلی آن شخص اشغال می باشد، پیغام تماس گیرندگان را ضبط نماید تا بعدا توسط صاحب صندوق یا اپراتور، پیغام بررسی گردد و در صورت نیاز پیگیری شود. این پیغام ها می توانند آرشیو یا حذف گردند.

در این سیستم افراد بر حسب سطح دسترسی خود ( مدیر – کاربر ) می توانند با استفاده از نرم افزار تحت شبکه پیغام های صندوق خود و یا سایر صندوق ها را بررسی و در صورت نیاز آنها را ارجاع دهند لازم به ذکر است که امکان انجام کلیه امور مربوط به صندوق صوتی از قبیل گوش کردن پیغام ها، گذاشتن پاسخ و همچنین حذف و آرشیو آنها از طریق تلفن و بدون نیاز به کامپیوتر نیز امکانپذیر است همچنین در این سیستم می توانید از سرویس های ارسال پیام به ایمیل نیز استفاده کنید.

۶- اپراتور خودکار

یکی از روشهای ارائه اطلاعات مورد نیاز مراجعین هر سازمان، ارائه از طریق سیستمهای اطلاع رسانی گویا است.
تماس گیرندگان با تلفن گویا، قادر خواهند بود با راهنماهایی که این سیستم در اختیارشان قرار میدهد به اطلاعات مورد نیاز خود از طریق درختواره اطلاعاتی، توسط شماره گیر تلفن، دسترسی پیدا کنند.


نرم افزار تلفن گویای آنی نوین میتواند به صورت یک سیستم اپراتور خودکار عمل کند تا ارتباط افراد با بخشهای مختلف یک سازمان به راحتی برقرار شود. در این نرم افزار شما می توانید واحدها ، بخشها ، افراد موسسه یا سازمان ها را با کدهایی اختصاصی تعریف کنید تا افرادی که با شرکت یا سازمان تماس می گیرند بتوانند به سرعت و از طریق سیستم فوق با گرفتن مستقیم همان کد اختصاصی و یا از طریق چارت مخصوص آن سازمان به بخش مربوطه متصل گردند.

همچنین در حالتی که امکان پیش آمدن شرایطی خاص مانند بی پاسخ ماندن تماس، اشغالی خط و غیره برای داخلی مورد نظر وجود دارد. سیستم تلفن گویای آنی نوین امکان تعریف عملیاتی خاص مختص آن شرایط را دارد. برای مثال در هنگامی که داخلی مورد نظر نتواند به تماس خود پاسخ دهد، می توان برای آن شخص و یا آن واحد، پیغامگیر ، دریافت فکس و یا حتی انتقال مکالمه به فردی دیگر و یا شماره موبایل وی به صورت خودکار فعال نمود تا تماس گیرندگان حتی الامکان بتوانند مطالب خود را با اولین تماس و حتی المقدور تنها با یک بار تماس تلفنی منتقل سازند.

۷ روز ۲۴ ساعت

نرم افزار تلفن گویای آنی نوین، می تواند در شرایط خاص مانند روزهای تعطیل و ساعات غیر اداری برای شرکت ها و موسساتی که نیاز به پاسخگویی ۲۴ ساعته دارند امکانات خاصی را در اختیار بگذارد. این سیستم به شما این امکان را می دهد که در صورت نیاز بتوانید تماس ورودی را بطور نامحسوس(بدون نیاز به سرویس انتقال مکالمه مخابرات) به خط شهری یا موبایل خاصی منتقل نمایید.
از آنجائی که اطلاعات هر سازمان دارای تغییراتی میباشد، در این سیستم شما میتوانید هر سیستمی را که مد نظرتان است به صورت یک درختواره پیاده سازی نمایید. کلید ها و صدا های ساختار همگی قابل تغییر میباشند ، صدا های مورد نیاز سیستم میتواند به صورت مستقیم توسط میکروفن از طریق خود نرم افزار ضبط شده و در سیستم استفاده گردد و همچنین از صداهای آماده نیزمی‌توان استفاده نمود . از مزایای استفاده از این سیستم عبارتند از:

 • مدیریت موثر و حرفه ای تماس های و رودی
 • انتقال خودکار تماس های ورودی به بخشهای مختلف
 • عدم شنیدن بوق اشغالی برای تماس گیرندگان به دلیل پاسخگویی چندین خط همزمان
 • تداعی کردن تصویر حرفه ای و بزرگ جلوه دادن در ذهن مشتری
 • پاسخگویی سریع با کلیه جزئیات

۷- صف انتظار مکالمه

اگر تلفن واحد مورد نظر اشغال باشد، تماس گیرنده پیغام کوتاهی با این مضمون که او در صف انتظار مکالمه است، را می شنود. تا زمانیکه ارتباط برقرار شود، آهنگ و یا پیام پوزش برای فرد پخش خواهد شد .
صف انتظار مکالمه می تواند با voice to emailو یا هر یک از خدمات دیگر تماس، تلفیق شود تماس گیرندگان پیغام کوتاهی را خواهند شنید و در صورتیکه تمام خطوط مقصد مورد نظر اشغال باشد، پیغام پوزش و یا آهنگ برای فرد پخش خواهد شد و بلافاصله پس از آزاد شدن خط، فرد بصورت خودکار به مقصد مورد نظر وصل خواهد شد.

 • مدیریت موثر و کارآمد تماس های ورودی
 • افزایش فرصت های تجاری از طریق عدم وجود تماس های ناموفق
 • پاسخگویی چندین خط بطور همزمان – خطوط هیچ وقت اشغال نخواهند بود
 • تنظیم پارامترهای زمان انتظار و زمان پخش پیغام پوزش
 • خدمات پاسخگویی/ گذاشتن پیغام و خدمات ارسال پیغام به ایمیل بصورت رایگان
 • تصویری کاملا حرفه ای در ذهن مشتری ایجاد نمایید

۸- انتقال مکالمه به سایر خطوط

اگر فردی با شما تماس بگیرد و شما نتوانید او را راهنمایی کنید، بدون شک شنیدن جمله “متاسفم، شماره تلفن مسئول مورد نظر شما … می باشد” برای او خوشایند نخواهد بود.
راه حل این مشکل، استفاده از “سرویس انتقال مکالمه به سایر خطوط می باشد. این ویژگی در تلفن گویا به شما این امکان را می دهد که تماس های ورودی را به هر شماره ای در هر جای دنیا به سادگی منتقل نمایید و از شماره گیری مجدد تماس گیرندگان جلوگیری نمایید.

 • به راحتی تماس های ورودی را به همکاران، واحدها و یا بخش های مختلف در هر جای دنیا منتقل نمایید.
 • زمانی‌که تماسی را به شماره دیگری منتقل می کنید، خط شما مجددا آزاد خواهد شد و می توانید پاسخگوی سایر تماس های دریافتی باشید.
 • امکان ارائه خدمات مطلوب به مشتریان به مدیریت موثر تماس های دریافتی
 • تصویری کاملا حرفه ای در ذهن مشتری ایجاد نمایید

۹- اپراتور خودکار- انتقال هوشمند مکالمه

با استفاده از سیستم تلفن گویا آنی نوین شما می توانید کلیه تماسهای ورودی خود را مدیریت کنید و همواره مطمئن باشید که تماسی بدون پاسخ نخواهد ماند.

این سیستم به شما این امکان را می دهد تا بتوانید بسته به ساعات کاری و ترافیک تماسهای ورودی، اپراتورها و کاربران خود را در گروه های کاری مختلف ایجاد و تماس را بصورت هوشمند بین آنها تقسیم کنید.همچنین با توجه به مدت انتظار افراد در صف انتظار و تعداد تماسهای ورودی در بازه های مشخص ، جهت بهبود روال پاسخگویی و ارتقا عملکرد کاربران پیغام ها و اطلاعات تماس گیرنده را در صندوق صوتی یا صندوق فکس ذخیره کنید تا مشتریان مدت زمان طولانی در انتظار برقراری تماس نباشند.

سیستم تلفن گویا آنی نوین به شما این امکان را می دهد تا بر اساس شماره تماس گیرنده بتوانید کاربر یا گروه کاربری خاصی را جهت پاسخگویی مشخص کنید و تماس را بصورت هوشمند بین افراد مربوطه تقسیم کنید.

۱۰- ضبط مکالمات

برای تسریع در فرآیند خدمت رسانی به مشتریان و یا نظارت بر عملکرد کارمندانتان مکالمه ها را ضبط نمایید. ضبط مکالمات یکی از خدماتی است که برای تمامی شرکت ها با هر اندازه و هر نوع فعالیتی، قابل اجراست به محض برقراری تماس، تمام مکالمه، ضبط شده و سپس به صورت فایل صوتی ذخیره می شود که قابلیت ارسال به پست الکترونیکی را نیز خواهد داشت.

سیستم ضبط مکالمات در تلفن گویا این قابلیت را به وجود می آورد که به طور خودکار تمامی مکالمات شما ضبط شود.
بسیاری از سازمان ها برای تسریع فرآیند خدمت رسانی به مشتریان خود و یا نظارت بر عملکرد کارمندان، نیازمند ضبط مکالمات هستند. در چنین شرایطی نیاز به سیستمی مورد اعتماد و کارآمد که بتواند مکالمات را غیر محسوس ضبط کند، احساس می شود! تلفن گویای آنی نوین این نیاز شما را برآورده خواهد کرد.

 • نیازی به افزودن تجهیزات ضبط مکالمه، توسط استفاده کنندگان نمی باشد
 • نیازی به مدیریت ضبط مکالمات و یا تعویض نوار نمی باشد.
 • حذف هزینه های نگهداری و بروز رسانی
 • امکان ضبط چندین مکالمه بصورت همزمان
 • ارائه خدمات قابل اعتماد با حداکثر کارآیی بصورت خودکار

این سیستم امکان ضبط کلیه مکالمات جاری بر روی خطوط شهری و داخلی را دارد .از مزایای این سیستم ضبط نامحسوس و ارائه گزارشات کامل به همراه شماره تماس گیرندگان می باشد.
سیستم ضبط مکالمات تلفن گویای آنی نوین امکان ضبط کلیه مکالمات را به صورت کامل و مستقل برای هر خط فراهم می نماید .مزایای این زیر سیستم به شرح زیر می باشند:

 • ضبط و ثبت کاملاً نامحسوس مکالمات برای هر خط تلفن بصورت مستقل به همراه تاریخ و ساعت مکالمه
 • امکان ثبت و ضبط شماره تماس گیرندگان (Caller ID) برای مراکز تلفنی که این قابلیت را پشتیبانی نمی کنند
 • ثبت کلیه کلیدهای زده شده بر روی گوشی های تلفنی افراد.

۱۱- ارسال و دریافت فکس (فکس سرور)

 • امکان فکس کردن کلیه فایل های قابل چاپ
 • دسترسی فکس های ارسالی و دریافتی از طریق شبکه ( و اینترنت در نسخه های پیشرفته)
 • امکان ارسال فکس گروهی
 • امکان پخش پیغام معرفی شرکت یا سازمان قبل از ارسال فکس
 • ارجاع فکس های دریافتی به سایر افراد
 • امکان اتصال به نرم افزارهای اتوماسیون اداری وCRM
 • امکان ذخیره و آرشیو کردن فکس ها
 • امکان الویت‌دهی به فکس های منتقل شده در صف ارسال
 • امکان گزارش گیری از وضعیت فکسهای ارسالی و دریافتی
 • نمایش پیغام هشدار در زمان دریافت فکس
 • امکان تعریف تعداد تلاش مجدد هنگام ارسال فکس
 • جستجوی پیشرفته بر اساس کلیه پارامتر ها
 • امکان انتخاب شماره ها از دفتر تلفن
 • امکان ارسال فکس با چندین خط همزمان
 • امکان تفکیک خطوط دریافت و ارسال فکس و یا استفاده همزمان برای ارسال و دریافت فکس

در اینجا بیشتر درمورد اتوماسیون اداری بخوانید

۱۲- مرکز تلفن اعتباری

در راستای بهینه سازی و صرفه جویی در هزینه های شرکتها و سازمانهای مختلف ، یکی از مهمترین موارد کاهش هزینه های قبوض تلفن می باشد. همچنین استفاده از این سیستم مقدار زیادی از ترافیک کاری اپراتور، جهت گرفتن شماره های خارج از سازمان برای پرسنل را کاهش می دهد.این سیستم قابلیتهای متنوعی را فراهم می آورد که در زیر به آنها اشاره شده است :

 • امکان تعریف پرسنل به عنوان عضو یا مشترک
 • تعریف اعتبار اولیه مشترکین بطور مستقل
 • تعریف جدول نرخ مکالمه برای پیش شماره های مختلف (برای مثال ۰۹۱۲،۰۹۳۵،۰۳۱۱و …) بطوریه سیستم بر اساس نرخ مشخص شده ار اعتبار هر کاربر کسر می نماید.
 • امکان شارژ مجدد کاربران در تاریخ خاص بر اساس اعتبار تعریف شده برای هر کاربر بطور خودکار
 • ثبت کلیه عملکرد کاربران در سیستم (مانند برقراری تماس خارج از سازمان، بررسی صندوق صوتی، تغییر رمز عبور و…)
 • ضبط کلیه مکالمات در صورت تمایل
 • اعلام مانده اعتبار هر کاربر پس از ورود به سیستم از طریق تلفن
 • ارسال گزارش ریز مکالمات هر کاربر از طریق نمابر در بازه های زمانی خاص
 • تغییر رمز عبور از طریق تلفن
 • تعریف کاربر از طریق تلفن توسط مدیر سیستم
 • ویرایش اعتبار کابران از طریق تلفن توسط مدیر سیستم
 • ایجاد صندوق صوتی و فکس مستقل برای هر کاربر
 • ارسال مانده اعتبار کاربران از طریق پیامک
 • فعال یا غیر فعال نمودن کاربران از طریق تلفن توسط مدیر سیستم
 • قابلیت تنظیم خطوط ورودی و خروجی بدون نیاز به تغییر در ماژولهای سخت افزاری
 • امکان تعریف گروهی کاربران
 • و امکانات متنوع و کاربردی دیگر

۱۳- سیستم رزرو تلفن گویا برای مراکز درمانی و آزمایشگاه‌ها

مراکز بهداشتی و درمانی پیشرو امروزه به دنبال راه کارهایی برای بهبود خدمات خود به مشتریانشان و کسب امتیاز بیشتر از آن‌ها و در نتیجه رشد کسب و کارشان می باشند. برای رسیدن به این منظور بایست راههای جدیدی برای رسیدن به مخاطبان مورد نظر و ارائه خدمات بهتر به انها را پیدا نمایند.

برقراری ارتباط با مشتریان با استفاده از سیستم رزرو وقت تلفن گویا آنی نوین می تواند یکی از این راهکارها باشد.
بدینوسیله شما می توانید با بهبود سطح خدمات و کاهش هزینه های جانبی و افزایش رضایت مشتریان بازگشت سریع سرمایه گذاری‌تان را در این راه تضمین نمایید.


سیستم رزرو وقت آنی نوین چگونه به مراکز درمانی و آزمایشگاه‌ها کمک می کند؟

این سیستم تلفن گویا به مراکز این امکان را میدهد که برای بخشهای مختلف ، متخصصین مربوطه را تعیین و با توجه به شیفت کاری آن‌ها زمان نوبت دهی را مشخص نمایند. بدینوسیله به مقدار زیادی از حجم کاریشان که برای ثبت زمان ملاقات هر پزشک صرف می شود کاسته شده و نیروهای موجود فرصت بیشتری برای خدمات رسانی به کارهای ضروری‌تر مراجعین دارند. در نتیجه استفاده از این سیستم، میزان مراجعات حضوری و ازدحام در مراکز برای نوبت دهی را کاهش داده و باعث تسریع در کل خدمات موجود در مرکز می گردد.

مشخصات و تواناییهای سیستم

 • تعریف متخصصین مختلف
 • تعریف بخشهای مختلف
 • تعیین شیفتهای مختلف کاری
 • امکان رزرو وقت بصورت خودکار بر اساس شیفتهای کاری و بخشهای موجود

۱۴- مرکز تلفن مبتنی بر شبکه ( IP PBX)

VOIPانتقال صوت( بر پایه پروتکل اینترنت ) که با نام IPتلفنی نیز از آن یاد می شود، امکان استفاده از اینترنت و شبکه های کامپیوتری را برای مکالمات تلفنی فراهم می نماید. در مقابل استفاده از خطوط تلفن سنتی ، VOIPاز فن آوری دیجیتال استفاده می نماید. پیشرفت شگفت انگیز فناوری در تلفنهای مبتنی بر IPبا حذف مرزهای سنتی، دنیای جدیدی از ارتباطات را برای مدیران هوشمند سازمانها به ارمغان آورده است.

مرکز تلفن مبتنی بر شبکه IP PBX
مرکز تلفن مبتنی بر شبکه IP PBX

برای سازمانها و موسساتی دارای بیش از یک شعبه که نیاز به بیش از یک داخلی در خارج از مقر اصلی سازمان دارند، تکنولوژی VOIP قادر است ارتباط بین ۱۰۰ ها شعبه آنان را برقرار کند که هر کدام از این شعبات نیز خود برخوردار از یک سیستم مستقل تلفنی عادی یا بر بستر IPمی باشند. با سیستمهای VOIPدیگر فرقی بین پرسنل این شعبات با پرسنل دفتر مرکزی شرکت از لحاظ تماس گیرندگان نیست چراکه همه پرسنل در یک شبکه تلفنی پاسخگوی تماس گیرندگان خواهند بود.

 • امکان افزایش سریع خطوط ورودی و خروجی تلفن با هزینه كم‌تر
 • کمک در بهبود ارتباط با مشتریان و کارمندان
 • در دسترس بودن پرسنل بیشتر برای خدمات رسانی به مشتریان
 • امکان انجام کارها از راه دور بصورت ریموت فقط با استفاده از اتصال اینترنتی
 • برخورداری از امکاناتی مانند پست صوتی، کنفرانس تلفنی، انتقال مکالمه، تماسهای راه دور با حداقل هزینه
 • گزارشات کامل مدیریتی بصورت آنلاین
 • بهره گیری از امکانات نرم افزاری آنلاین برای متمرکز کردن سیستمهایCRM

با محصولات VoIP شرکت آنی نوین هوشمند آشنا شوید!

۱۵- رای گیری و نظرسنجی

نرم افزار تلفن گویا آنی نوین امکان پیاده سازی سیستم نظرسنجی تلفنی را دارد بطوریکه با ایجاد موضوعات مختلف
امکان ثبت گزینه های انتخابی افراد در سیستم مهیا می شود. این سیستم کنترل هایی از قبیل ساعت برگزاری ،عدم
شرکت اشخاص به صورت تکراری در بازه های زمانی خاص امکان را نیز مدیریت می کند.

۱۶- سیستم آنی نوین برای آموزشگاه‌ها

نرم افزار تلفن گویا آنی نوین تمامی ویژگی های مورد نیاز برای هر موسسه بزرگ و یا کوچک آموزشی را دارا می باشد. با استفاده از این نرم افزار بهره وری و کارایی پرسنل اداری افزایش یافته و ارائه خدمات بدینوسیله انعطاف پذیر و مقرون به صرفه می شود. این سیستم جهت تسهیل ارتباط مراجعین به آموزشگاه با مسئولین طراحی گردیده است و استفاده از آن موجب می شود تا بخش عمده ای از وقت اداری جهت پرداختن به امور مهمتر آزاد گردد .

با این امکانات سیستم تلفن گویا شما می توانید بدون هیچگونه محدودیتی، اطلاعات و خدمات قابل ارائه توسط مرکز را (ضمن طبقه بندی) بصورت گویا و شبانه روزی در اختیار مراجعین تلفنی خود قرار داده و به سادگی این اطلاعات را بروز رسانی نمایید .

استفاده از سیستم تلفن گویا علاوه بر صرفه جویی در هزینه و نیرو ، می تواند بطور چشمگیری در زمان پاسخگویی پرسنل به سوالات تکراری و عمومی و یا انجام اعمال تکراری نیز صرفه جویی کند.

امکانات سیستم

 • اعلام برنامه های آموزشی (چارت آموزشی)
 • اعلام جلسات ، رویدادهای آتی ، تغییر برنامه ها و…
 • اطلاعات مربوط به برنامه امتحانات
 • اعلام نتایج امتحانات
 • ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *